Swissotel logo koduleht

повар
(Шеф-повар)

Usume, et maailm on parem paik, kui hoiame kokku. Seepärast pöörame tähelepanu sellele, mis meid liidab ja mitte sellele, mis meid üksteisest lahutab. Kogu maailma hoidmine on meile oluline – väärtustame mitmekesisust ja suhtume austusega kõikidesse kultuuridesse. Tõeline side tekib inimeste vahel südamete kaudu. Südamest südamesse ühenduste loomine ongi meie eesmärk.

Swissotel Tallinn töötajad

Основные задачи:

Основная задача - приготовить качественную еду по рецептам.

Вы Наш Человек, если:

  • Вы имеете профессиональное образование и опыт работы поваром;
  • У вас есть умение и желание работать в команде;
  • Вы отличаетесь аккуратностью, быстротой и стрессоустойчивостью;
  • Вы готовы работать посменно, по графику.

Pakume sulle:

  • Suurepärast toetavat meeskonda ja omatöötaja soodustusi;
  • Võimalust täiendada ennast Academy Accor õppeprogrammide kaudu ning areneda ülemaailmses hotelliketis;
  • Lisapuhkust vastavalt tööstaažile;
  • Täiendavat tervisekindlustust ühe aasta tööstaaži täitumisel;
  • Võimalust kasutada tasuta jõusaali igapäevaselt ajavahemikus 07:00-16:30;
  • Pärast katseaja läbimist ALL Heartist kaarti, mis annab mitmeid eeliseid kõigis Accori hotellides.
ru_RURU