Swissotel logo koduleht

Heart + Artist = Heartist*

*Südamest südamesse

Heartist Swissotel

Meie Heartist® kreedo & väärtused

Meie usume, et maailm on parem paik kui hoiame kokku. Seepärast pöörame tähelepanu sellele, mis meid liidab ja mitte sellele, mis meid üksteisest lahutab.

Kogu meid ümbritseva maailma hoidmine on meile oluline – väärtustame mitmekesisust ja suhtume austusega kõikidesse kultuuridesse. Tõeline side tekib inimeste vahel südamete kaudu. Südamest südamesse ühenduste loomine ongi meie eesmärk. Südamega tegutsedes küsime endalt iga päev: kuidas saaksime asju teha paremini? kuidas võiksime ise olla paremad? 

Just meie olemegi need, kes kujundavad tulevikku. Accoris on iga Sinu teekonna peatükk Sinu enda kirjutada. 

Ära ela hetkes, vaid oma seda! See avab Sinu jaoks piiramatult senitundmatuid võimalusi. 

Ole see, kes oled

Me usume, et mitmekesisuses peitub vägi ja võim luua terviklikkust. See tähendab, et usaldame kaasamise kultuuri ja tervitame enda sekka lahkelt kõiki inimesi. Tule nii nagu oled ja julge olla see, kes Sa tahad!

Swissotel Tallinn Tööpakkumised
Swissotel Tallinn Tööpakkumised
Swissotel Tallinn Tööpakkumised

Tee tähendusrikast tööd

Teistest hoolimine on meie supervõime. Loome mälestusi, mis ühendavad nii inimesi kui kultuure. Siin saad panna käed külge projektidele, millel on reaalne mõju muuta maailma, kaitsta meie planeeti ja mis on ka heaks kogukondlikuks eeskujuks.

Kasva, õpi ja naudi!

Liitu meie maailma juhtivaima hotellinduse ja elustiili kooliga! Saad omandad uusi teadmisi ja nautida elukestvat õpet. Ela täiel rinnal ja kasuta meie suurepäraseid töötaja hüvesid selleks, et avastada maailma!

etET