Swissotel logo koduleht
Swissotel Tallinn brändi DNA

Swissôteli bränd & DNA

Elujõud • Usaldusväärsus • Energia • Kergus

 

 

Meie usume, et aeg ja reisimine on ühed elu tõelised kingitused. Nende tuleb targalt ümber käia sõltumata sellest, millises maailmapunktis me parasjagu ka ei viibiks. Juhindudes sellest mõttest pakume me oma külalistele alati tähenduslikkust. Šveitsi külalislahkust iseloomustavad kvaliteet, tõhusus ja hool. Me hoolitseme selle eest, et meie külaliste aeg saaks veedetud tehes seda, mida nad armastavad.

Elujõud kehale ja vaimule

Tervis ja õnn käivad käsikäes. Vitality on nii energiast pakatav filosoofia kui ka programm, mis mängib rolli igal sammul meie külaliste ja kolleegide teekonnal – treeningutest menüüdeni, tähelepanelikkusest koosolekutel, külalistetubadest spaahooldusteni.

Jätkusuutlikkus

Me oleme oma planeedil külalised. Oleme pühendunud sellele, et parandada meid ümbritsevate inimeste elu. Accor Planet 21 programmiga loome me innovatsiooni, innustame koostööd erinevate partnerite, kolleegide ja kogukondade vahel. Ikka selleks, et keskkonnale positiivset mõju avaldada.

Osavus ja leidlikkus

Loovus ja meisterlikkus käivad käsikäes. Me otsime alati uusi viise kuidas asju leidlikumalt teha ja muuta oma külalistele kogemus ainulaadseks ja meeldejäävaks. Seisneb see innovatiivsus siis meie pakutavates roogades või hoopis vooditegemises ja spaahoolitsustes. Hoiame end pidevas arengus.

Swissôtel Tallinn on osa Accor Hotelsist

Oleme Augmented Hospitality liidrid maailmas. Meie juures tegutseb üle 260 000 külalislahkusele pühendunud eksperdi, kelle eesmärk on leida uusi lahendusi ja pakkuda unikaalseid kogemusi. Meie ambitsiooniks on hooliv ja laitmatu teenindus. Innustame tõelist kirge teeninduse vastu ja aitame inimestel oma saavutustega piire nihutada. Teeme Sinu unistuste teostumise nimel võimatu võimalikuks.

 

Oleme midagi enamat kui lihtsalt hotellikett. Me loome oma külalistele uuenduslikke elustiilikogemusi, olenemata sellest, kas meie juures peatutakse töö, lõbu või mõnel muu põhjuse pärast. Loo ise oma rada ise valides meie enam kui viiekümne hotellibrändi, restorani, ööklubi, spaa, tööruumi ja start-upi vahel.

Brändi
0
Hotelli
0
Riigis
0
Töötajat
0

Tahad Accorist rohkem teada?

etET