Swissotel logo koduleht

Mille eest me seisame?

Meie usume, et külalislahkuses peitub parema homse saladus.

Mitmekesisuse ja kaasatuse edendamine on üks meid liikuma panev jõud. See on meie innovatsiooni allikas. Me usume lahkusesse ja väärtustame inimeste erinevusi. Igaühe hääl on meie jaoks oluline.

Meie kirg külalislahkuse vastu ulatub hotelliseintest kaugemale

Meie planeet 21 – Acting Here on programm, mis pakub meie klientidele lisaks kvaliteetsetele toodetele ning teenustele ka positiivset keskkonnamõju ja sotsiaalset eeskuju. Meie tahame kindlustada, et meie kliendid naudiksid jätkusuutlikumat hotellikogemust. Lisaks soovime neid innustada koos meiega selle nimel tegutsema.

Südamest tuleva külalislahkuse levitamine

Meie sihtkapital Accor Solidarity eesmärgiks on toetada meie töötajaid ja partnereid solidaarsusalgatustega. See aitab koolituse ja kutsealase integratsiooni kaudu võidelda haavatavamasse ühiskonnagruppi kuuluvate inimeste majandusliku ja sotsiaalse tõrjutuse vastu.

Swissotel Tallinn Tööpakkumised
Swissotel Tallinn töötajad

Talendil pole sugu

Oleme pühendunud soolisele mitmekesisusele ja võrdsusele edendamisele. 2015. aastal ühinesime esimese ja ainsa hotellina ametlikult UN Womeni algatatud HeForShe solidaarsuskampaania ja projektiga IMPACT 10x10x10. Meie ambitsiooniks on kaotada ebavõrdsus tööl, sest tegelikult see sinna ei kuulu – ega ka kuhugi mujale! Ja kuidas me seda teeme? Pakume võrdsemat tasustamispoliitikat ja edendame naisi juhtivatel ametikohtadel.

etET