Swissotel logo koduleht

Mille eest me seisame?

Meie usume, et külalislahkuses peitub parema homse saladus.

Mitmekesisuse ja kaasatuse edendamine on üks meid liikuma panev jõud. See on meie innovatsiooni allikas. Me usume lahkusesse ja väärtustame inimeste erinevusi. Igaühe hääl on meie jaoks oluline.

Meie kirg külalislahkuse vastu ulatub hotelliseintest kaugemale

Swissotel Tallinnale kuulub Green Key märgis. Green Key on turismiettevõtetele mõeldud rahvusvaheline ökomärgis ja alates 1994. aastast on see juhtiv standard, millega tunnustatakse turismiettevõtte keskkonnahoidlikku ja kestlikku tegutsemist. See sertifikaat tunnustab meie pühendumust säästlikele praktikatele ja keskkonnaalasele vastutustundlikkusele ning me oleme äärmiselt uhked, et kuulume nende keskkonnasõbralike ettevõtete hulka. Usume, et ettevõtetel on vastutus planeedi kaitsmiseks tulevastele põlvedele ning meil on suur au saada tunnustust meie jõupingutuste eest.

Südamest tuleva külalislahkuse levitamine

Meie sihtkapital Accor Solidarity eesmärgiks on toetada meie töötajaid ja partnereid solidaarsusalgatustega. See aitab koolituse ja kutsealase integratsiooni kaudu võidelda haavatavamasse ühiskonnagruppi kuuluvate inimeste majandusliku ja sotsiaalse tõrjutuse vastu.

Swissotel Tallinn Tööpakkumised
Swissotel Tallinn töötajad

Talendil pole sugu

Oleme pühendunud soolisele mitmekesisusele ja võrdsusele edendamisele. 2015. aastal ühinesime esimese ja ainsa hotellina ametlikult UN Womeni algatatud HeForShe solidaarsuskampaania ja projektiga IMPACT 10x10x10. Meie ambitsiooniks on kaotada ebavõrdsus tööl, sest tegelikult see sinna ei kuulu – ega ka kuhugi mujale! Ja kuidas me seda teeme? Pakume võrdsemat tasustamispoliitikat ja edendame naisi juhtivatel ametikohtadel.

etET